Ticari Araçlar

Ticari Araçlar

Azure Motors kiralama alanında ticari araç kiralama seçeneği ile kiralama hizmetlerine bir yenisini daha eklemiştir. Her segmentte araç kiralama hizmeti sunan Azure Motors ticaretin ustaları için geniş araç seçenekleri ile kiralama hizmeti sunmakta.

Her iş modeline uygun araç seçenekleri ile kiralama hizmeti sunan Azure Motors, farklı ödeme çözümleri ile de tercih sebebidir.

Siz işinize odaklanırken, biz araçlarınızı tedarik edelim, ticaretinizi birlikte büyütelim.

Ticaret hacmini arttırmayı hedefleyen ve araç altayapısına dayalı hizmet sunan şirketlere yönelik çözümler sunan Azure Motors araç tedariği ve filo yönetimi çözümleri sunmakatadır.

Lojistik sektörü, tedarik sektörü, kısa ve uzun vadeli projelere yönelik araç ve ekipmanları kiralayarak temin edebilir rekabet gücünüzü arttırabilirsiniz.

Kolay mobilize olabilen, Yurtiçinde her noktaya araç teslimatı yaparak, araç organizasyonunu planlamaktayız. Proje çalışmaları, inşaat, ağır yük taşımacılığı, şantiye ve saha çalışmaları gibi bir çok alanda kullanılabilir özellikte araç ve ekipman tedariği sağlamaktayız.

Araç tedariği ile birlikte, en temel ihtiyaç kalemlerinden olan akaryakıt tedariği de sunmaktayız.

Türkiye genelinde yaygın dağıtım ve istasyon ağı ile istenilen adrese akaryakıt dağıtımı yapmaktayız. Özellikle proje ve saha çalışmalarında akaryakıt tedariği ve araç hizmetini Azure Motors güvencesiyle tek merkezden kolayca alabilirsiniz.

scroll up