Hizmetlerimiz

Hizmetlerimiz

ARAÇ ALIM VE SATIMI

Azure Motors araç alım ve satımını geniş bayi ağı ile müşterilerine güvenle sunmakta. Araçlara ait özellik ve görsellerin internet ortamında sergilendiği gibi en yakın bayi de araçlar hakkıda detaylı bilgi edinme ve araçları görebilme imkanı sunmaktadır.

Araç alım ve satışlarını uzman ve deneyimli ekibi ile gerçekleştiren Azure Motors alım ve satış işlemi gerçekleşene kadar, doğru araç doğru fiyat ve kaliteli hizmet sunmaktadır.

Farklı kategorilerde araçların alım ve satışını yapan Azure Motors araç taleplerinize tek adreste güvenli çözüm sunmakta.

Azure invest ile kolay ödeme seçenekleri sunan ve bankalardan bağımsız finans yapısıyla, kefilsiz, senetle araç satışı yapmaktayız.

BİNEK ARAÇ ALIM VE SATIŞI

TİCARİ ARAÇ ALIM VE SATIŞI

ARAÇ KİRALAMA

Azure Motors her segmentte araç için kiralama hizmeti sunmaktadır.Binek veya ticari, kullanım tercihinize göre araç veya araçlarınızı belirlemeniz durumunda, en uygun ödeme seçenekleri ile araç tedariği sağlamaktadır.

BİNEK ARAÇ KİRALAMA

TİCARİ ARAÇ KİRALAMA

AZURE INVEST

Azure motors bünyesinde sunmuş olduğumuz bütün hizmetlerimizden Azure invest desteği ile kolay, esnek ve alternatif finansal çözümlerimizi tercih edebilir en uygun finans programından faydalanabilirsiniz.

Bankalardan bağımsız finans yapısı ile çalışan ve esnek ödeme koşulları sunan Azure invest araç alımlarınızı kolaylaştırmakta.

Senetle araç satışı, Azure invest, Kefilsiz, banka kredisiz kolay araç satış modeli.

scroll up